Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #6143 üzenetére

    A Detralex érerősítő gyógyszer,szóval hatni fog máshol is,nem csak oda,ahová szeded :DDD
    DE attól még a PG-t kerüld,vegyél/csinálj full VG lötyit,az aroma ígyis PG,és inkább vizezd,én is mostanában hogy ilyen megfázós vagyok,és amúgyis jóidőben felváltva tolom a saját 70/30-amat a VG gyári lötyivel,én is így csinálom...mondjuk sokat segít,hogy nadrágzsebben tartom a bagót,vagy kézben szorongatom kabátzsebben a patront,ha kint vagyok,és használnám,így nem nagyon jön ki a dermedése a VG-nek sem.
    Fura,hogy full VG lötyi ugye tulajdonképp nincs,esetleg vízalapú aromával,de az ritka...De lényegében az ember egy 90/10-nél többet full tiszta vízmentessel se tud elérni.
    Ennyiből rossz pl.a Hangsen lötyi,aroma,ugyanis az ő ízeikben alapból is,aromával is(amit ők Essence-nek hívnak,vagyis nem olyan tömény,mint a FA,Inawera aromák)kell a 10%+ ízesítés,csak VG-vel a 15% sem túlzás,a gyári lötyi állaga is ezt tükrözi.
    DE a patront kevésbé zavarja,viszont ha PG-allergiám lenne,és Hangsen a kedvenc íz... :( Ezt mondjuk persze a kifejezett PG allergiásoknak nem árt tudni,hogy a Hangsen lötyik nem lesz az ő "műfajuk" emiatt,igazából nagyon háklisoknak az Inawera a jó,mert az olyan tömény,hogy még az amúgy finom ízek Lacától gyárilag "szívhatatlanul" tömények,és ígyis csak 2-3%! aroma van a cigis ízekben alapból.Szóval az Inawera a gondon is segíthet és takarékos is,5ml aroma felér másból 30 milivel,és Lacánál(eliquid.hu) van 5ml-es kiszerelés...és a Hangsenekhez JÓVAL közelebb áll pl.édességben,ízvilágban,mint a FlavourArt(FA) cigisek.Gyümölcsöt,desszertet nem tudom,az is ilyen tömény-e.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák