Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Hege1234 #6139 üzenetére

    gyári tekeréssel/0.16-os huzallal lehet úgy szívni,amíg gombot nyomsz,esetleg kicsit tovább,ha égetni kezdene.
    Egyébként az ebagót lassabban érdemes szívni...aki túl erőteljes,és túlszív gombnyomás után,folyathat attól is.
    Nomeg érdemes nem elfelejteni,hogy hidegben a vg többletű levesek sűrűbbek,először nehezebben indul be a lötyi,DE a kazán viszont rámelegít,így mindenképp érdemes nem rászívással befejezni,mert a meleg lötyi még megtöltheti a kazánt,a hideg-meleg hőingás is "ellenünk" dolgozik ugye,aki még nem e-bagózott télen,szoknia kell!Egyébként ha megoldható,az ilyen téli "anomáliákon" sokat segít a belsőzseb,nadrágzseb,akkor nem hűl le a cuccos 2 használat között,avagy zsebben,zsebredugott kézzel érdemes a patront,szipkát markolni,ez utóbbi segít fém drip-tipnél,hogy ne legyen hideg slukkoláskor,a hideg szipka amúgyis kondenzelést okoz

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • ati2

    őstag

    válasz Hege1234 #6139 üzenetére

    Én szoktam 0,5 másodpercet várni a szívással, hogy egy kicsit melegedjen be a szál. Vagy dupla slukk 1-2 másodpercen belül, az is elég a bemelegedésre. De túl sokat ne várjál mert könnyen égetett íze lesz.
    A végén meg 0,5 - 1 másodpercig szívom tovább, amíg ki nem hűl a szál, nekem ez vált be.

Aktív témák