Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kisgyerek85 #5904 üzenetére

    Nem használt patronokat mindenképp érdemes tisztán eltenni,kimosni és kiégetni,két okból is...az első,hogy a lötyi ugye áll benne,levegő éri,tönkremegy,stb,és az ízt elrontja,akár 1 hét alatt is.A másik,ami nagyobb gond lehet,hogy bizonyos fűtőszálak vastartalmúak,ROZSDÁSODNAK,a lötyiben pedig akkoris van víz,ha házi és nem teszünk bele,a levegő éri,és vizet von ki belőle,ami rozsdát okoz.Másik tapasztalat,pl.én egy 1 hetet pihentetett teli Helixen tapasztalatam,hogy ennyi idő pont elég,hogy a fűtőszál megrozsdásodjon,ami beissza magát az üvegszálba,és NEM lehet kiégetéssel sem eltüntetni...ki kellett dobnom az épp töltés előtt berakott kazánból a szálat emiatt,mert nem értem vele sokat,annyi volt,hogy feltöltöttem,fél tank elment,1 hét pihi,és kész is volt.Gyári fej.
    Szóval igazából az épp pihenőre fogott cuccot a legjobb elmosni és kiégetni,még pár napos szünet esetén is...csak ugye kevés használatnál nem kell különösebben "extra" kezelés,pohár vízben kis rázogatás,minél jobban felitatni utána a vizet,hogy minél kevesebb izzítás kelljen kiszárítani.Nomeg aki teker,az egy darab ellenálláshuzalt tegyen mondjuk kóláskupak vízben 1-2 napra félig,hogy látsszon meg,rozsdásodós fajta-e,mondjuk eddig vett pót huzallal gondom nem volt,eliquid.hu huzalját használom,fillérekből megvolt évekre.Nem rozsdásodik,nem vonja be fekete,égetéskor sem megszűnő réteg sem.
    Viszont most is rendeltem Kínából bagóért V3-at pótkazánokkal,SEMMI gond vele,ugyanolyan,mint az itthoni,DE pl.ezen és a pótkazánokon a zárt zacsiból kivéve is fedeztem fel parányi rozsdafoltakat,mondjuk engem nem izgat,mert saját tekerést teszek a felújítható kazánbelekbe,az a legbiztosabb,ki tudja,milyen üvegszál,milyen taperolás van 1-1 cuccban,lehet épp a tökét vakarta a kis sárga előtte,mielőtt a zacsiba tette...a minőség is lehet esetleges,inkább a tuti,megszokott,mint elégedetlenkedni és leengedni a frissen töltött patront,mert "nem az igazi".

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz kisgyerek85 #5904 üzenetére

    Elolvastad, amit írtam?

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Aktív témák