Keresés

Aktív témák

  • tomy_cz

    senior tag

    válasz TazLeacher #11578 üzenetére

    Én is kizárólag drip módban használom/használtam az Eternity-t, mert tankos módban mindig égett íz volt...
    Viszont kb fél évig kizárólag drip módban használtam, ráadásul, úgy hogy mindenhová azt hordoztam, más tankos kazánom nem volt amire azt mondtam volna, hogy megbízható, és számomra jól teljesített volna.
    Szóval csak az Eternity-t használtam. Olykor ha túl sokat cseppentettem, akkor megfolyt, és kicsit elázott, de a szipkán kifelé soha nem folyt ki a lötyi, így nagyon jól tudtam hurcolászni.
    A th + füstképzése + íze kimagasló az összesközül amiket próbáltam! Néha újratekertem, vagy kiégítettem és működött rendesen.

    A most beszerzett genesis-el, egy bajom van..., hogy a levegőnyiláson bizony kipisil ha arra az oldalára van fordítva. Így a hordozhatóságot nehezíti.

    Lehetett volna a gyártó leleményes és akár egy "csúszókaput" odatenni ;] , és ha kell félrehúzom, ha nem akkor bezárom, és így nem folyik meg... Abba a vastag fémházba igazán meg se kottyanna egy ilyen megoldás. :)
    Lehet, hogy nem éppen a legszebb megoldás, de valószínűleg ezt szigszalaggal vagy cellux-al fogom ellensúlyozni.. :(

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

Aktív témák