Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ronam #9851 üzenetére

    Én használok,szeretem,mert műszerész vagyok,szervízkor jól jön a zseblámpa is,és a cégtől is jövök haza este,sötétben,így azzal világítok!
    Szerintem a legdekoratívabb eGo-akksi,ennél nehéz lenne "látványosabban" e-cigizni!
    Viszont külföldről se találtam olcsóbban,Kínában sincs,nem tudom,miért,pedig remekül üzemel amúgy....de 5.5 rongyért....viszont nekem KELLETT egy ilyen! :DDD
    Egyébként stabil 3.4V-ot ad le,ami nem túl sok,2 ohm alatt nem érdemes rátekerni semmit,mert nem az igazi....Nekem 1.7 ohmos Magnummal megy,David tankban.remekül bírja,ez a "bulis" akksim is,1100-as.
    Szóval gondold meg,ér-e neked sok pénzt egy kis villogás,így nyárestéken "poén" ilyennel füstölni,buliban is,akinek sűrűn kell lámpa valamihez,megintcsak veheti hasznát.
    Bár ez utóbbi szívás is tud lenni,ugyanis kikapcsolva zseblámpa,de akkor a gombra korlátlanul a fehér LED világít...tokban volt olyan,hogy benyomódott,és cumiztam,mert lemerült.Vagyis mint zsebzár könnyen felejtős,igaz lámpaként nem sokat eszik,cserébe nem is túl fényes...
    Én szeretem,oda kell rá figyelni,fémszínben nagyon dekoratív valami.Jó dolog a töltésjelzés,igazából nem is értem,miért nem alap minden akksinál,hisz az elektronika úgyis méri a feszt...
    Viszont akinek nem kell a dekoráció,lámpa,mégis egy jó stabil akksit akar,annak inkább eGo FOG akksi.Nem volt időm még utánamérni,de annál valami nagyon jól mérték be a PWM frekit,egyszerűen hiába 3.4V az is,egyszerűen FINOM rajta a lötyi.Pedig a fesz ugyanaz...és süllyesztett diszkrét gomb...szintén színekkel töltésjelzés,masszív jó kivitel,remek.
    De egyébként innen már nem sok plusz egy Spin,Spinner,stb.állítható feszültségű akksi,ami elvileg szintén jelez töltést(olyat kell venni,ami igen),és cserébe állítható fesz is,nem látványos,annyi szent,de hasznos.
    Mindenkinek meg kell választani,mi a fontos az akksiban :DDD Viszont annyi tuti,hogy mindenféle akksi birtokában sima nemstabil akksit tuti nem vennék...egyszerűen irtózatos a külömbség ahogy merülnek,van ilyenem is.De a többit mindet van miért szeretni...végülis sokan súlyos pénzeket adnak holmi "csodakazánokért",akksikért is...meg kell fontolni,mit "nyer" az ember egy ilyen akksival.Nekem a lámpa miatt hasznos is,az utcán/buliban/bárhol nyilvános helyen bámulásért dettó :DDD
    Viszont ha konkrétan személyes igény,és nem dolgozom,vannak jobbak is...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák