Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Kérdés:mit lehet tudni a lötyi hidegbeli viselkedéséről?Annyi fix,hogy pl.a gyári csomag Hangsen lötyin simán ott a 24 hónap szavatosság,és ugye semmi hűtő,ha boltban áll...
    Saját tapasztalat,hogy a levegőzés öli a lötyit...én próbáltam még tavaly,mi lesz egy 10 milis,friss keverésű lötyivel nyáron,2 hét,cégnél akár majd 40 fok,naponta 2-3 óra napsütés,mégha nem is folyamatosan éri a nap...
    SEMMI baja nem lett,természetesen nyitva nem volt...semmi színeződés sem!
    Érdekes,hogy vatelines tankban,patronban viszont 1 hét alatt besötétedik a lötyi szobában,nap és melegmentesen...szóval 99%,hogy a levegő teszi tönkre,2-3 nap alatt már gyengébb a TH és sötétedik a nem használt patronban!
    Szóval jó kérdés,hogy vajon hogy lenne jó tárolni,vennék azért 2 évre elég mennyiséget alapból...de jobbára fagyasztóban tudnám hűteni,ami már lehet sok,vagy pincében töksötét,20 fok körül...
    Egyébként a fagyástól félek,igy a tapasztalat alapján pince lesznincs útban.Itthon szekrényben vannak 1éves lötyijeim,nap nem éri,de semmi hűtő,voltak bontva...és semmi szín/ízbaj.eliquid és Hangsen lötyik.
    Egyébként a Hangsent röhögnék,ha adalékolnák...de tapasztalat,hogy a kevert is "immunis",ha levegőmentes.

    Esetleg akinek már romlott meg lötyi,leírhatná,hogy jött össze,mert én így,hogy negyedéves alap-mennyiséget vettem eddig,arról csak ennyi idöre tudom,hogy sötét hely,ritka nyitás mellett tuti nincs anomália,lötyinél 1 év...ha már így bediliznek,lassan össze kéne dobnunk ilyen tapasztalatokat...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák