Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz bluyoo #6513 üzenetére

    én még csak kezdő vagyok, kb mindennel együtt

    8900Ft(Starter kit, ebbe volt 10ml lötyi is), +3000Ft Usa mix 30ml, + 1200Ft(használt lötyik 6mg kb 24ml), + 5800Ft(60ml különféle ízű lötyi szállítással) + 2700Ft Helix V3+ 1db pótkazán +7200Ft új akksi

    ez 28800Ft

    becslésem szerint olyan 25.000-28.000 Ft cigipénzt spóroltam meg(November eleje óta, oké rágyújtok néha még, de sokkal ritkábban), viszont most van 65ml lötyim, új akksim, szóval egy hónapra minimum el vagyok látva

    szóval anyagilag még nekem annyira nem érte meg, legfőképp a Starter kit húzza le nagyon a dolgot, a sz*r bedöglött akksija és patronja(EGO K 650 nem ajánlott!)

    reméljük nagyobb lesz a "profit" idővel, egészségileg már most van "profit", remélem jövőre elérem azt hogy csak E cigi és semmi más és a mostani cuccaim tartósak lesznek

    Rendeltem hozzá 0,2 -es ellenálláshuzalt és 2mm-es üvegszálat (abból egy szál elég) és felújítom őket kb. 2-3 hetente (már látszik az üvegszálon amikor ajánlott újratekerni). ezt azért meg szeretném majd tanulni, oké van egy pótkazánom persze azzal kezdem

    mikor és hogyan látszik az üvegszálon?

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Aktív témák