Aktív témák

  • Kígyó

    senior tag

    válasz Wendelke #4382 üzenetére

    Bennem kb akkora ellenszenv van a vatelines patronokkal szemben, mint wwenigmaban a fasza kis modokkal szemben! :D
    Egyet vettem eddig(azt is beneztem, tankot akartam), egy ego-b lr-t, azt is tevedesbol. Na az egy minosithetetlen cucc volt. Nem is vettem tobbet ilyesmit. Ettol persze lehet, hogy valamelyik jo. Pl az Ngp felujithato nem lehet rossz! :D

    ithomas: aki nem toleralja, az vegye a 650-est, vagy abbol tobbet.De azert 12cm nem a vilag, nem ertem mit zavarja az embert az a plusz 2cm. Attol kenyelmetlenebb? Nehezebben szallithato? Kevesbe esztetikus? Nem hinnem, hogy sok negativummal jar a hetkoznapokban. Megszokja az ember 2 nap alatt es kesz. Az mar sokkal kellemetlenebb, ha lemerul amikor nem kene.
    En mindig azzal kezdem, ha valami ismeros kerdez ezugyben, hogy az ecigi nem cigi. Nem akkora, mint egy cigi, nem ugy nez ki, es nem ugy mukodik. A cigit szepen el kell felejteni. Ha a robogom ki akarom valtani egy autoval, akkor autovasarlasnal sem azok a szempontjaim, hogy 120 kilo legyen, es 3 liter alatt egyen szazon. Vicc az egesz komolyan.

Aktív témák