Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #4254 üzenetére

    Próbáld ki az eliquid.hu -s T Royal lötyit,az egy kicsit keményebb íz,némi plusz nikotinnal és abban van egy csipetnyi menthol is ha valami érezhetőre vágysz.
    Mondjuk én úgy vagyok vele,hogy sör mellé is pont azért csúszott úgy a bagó is,mert nem volt olyan "íze" és hatása,mint simán...persze ott is visszaütött,mert fél óra alatt eltolva vagy 6-8 szálat sem jobb,csak az ember kezd megcsömörleni és ganéj ízű a feje már maga szerint is.
    Szóval mindenképp jobb a vapelés ilyen téren,mert ez elmarad,az íz is független a nikotintól,füst van,csak annyi,hogy a sörkortyolás előtt jó vapelni,mert ugye a sör után nincs különösebb íz,stb,de ez a cigire is igaz.Mondjuk ki hogy sörözik,én általában 1-2 sört iszok csak meg egy adott alkalommal,hosszabb idő alatt.Aki dönti persze,az jobban bajban lehet...:DDD de én már eljutottam addig,hogy egyáltalán nem gond vapelve intézni a sörözést,és igenis jobb a végeredmény,nincs undor a végén,nekem se,másnak se :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák