Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Hogy én mekkora MARHA voltam... tegnap vettem fecskendőszettet, tűszettet ,mindent (tuti kábszeresnek néztek a gyógyszertárban, nem hittem,hogy a kotonnál lehet kínosabb dolgot vásárolni gyógyszertárban :DDD),kimostam,stb.tegnap a BUD-okat,legalább megtanultam a szakmát,kiégettem,elment az undoríze a cuccnak,stb...
    HÁT most csillant fel a szemem,hogy szívogatom az e-health-ot,és kezd karcsú lenni a patron,lassan csere,alig elektróztam ma,tegnapról maradt...ÉS megakadt a szemem a fecskendőn...:DDD
    Nosza,szétkaptam 5db high e-health patront(picit megnyom,kapszula kitol belőle,kijön könnyen,tűt bele...és pont 1mili volt 5 patronban összesen...hát BUD-ba vele :D
    És ez "mennyiei",az eGo+BUD-dal nyomni az eddigi megszokott ízt,csak testesen,normálisan,nem a kis cigi akksiját főzetni...marha jó!
    Csak félek,hogy azt sosem fogom tudni kideríteni,ezekben a patronokban mi is van...
    Merthát félek,bármilyen löttyök is jönnek(eszerint nem bennem és a cuccban van a hiba,a 4 lötyim tényleg hányás),de úgy leszek ezzel,mint az analóggal,piros Multit szívtam először(kemény heti 1 szál:)),de néha a mai napig is veszek,csak a nosztalgia miatt...
    Egy tippet már kaptam Loshua-tól,mi is lehet az e-health patronokban,és hol lehet beszerezni,de még azért próbálok érdeklődni.Sajna félek,mert az e-health patronokon nincs íz,kivéve a mentolost,csak erősség,de az íze egyébként szerintem ilyen a hozzáadott mentesnek és a z összes többinek is,mind próbáltam,mert van,és a külömbség csak az,hogy ahogy nő a nikotin,úgy csökken az édesség,és nő a kaparós TH.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák