Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz moonman #148 üzenetére

    keresgélnem kellett egy jó szót rá, de nem volt elég jó, ha csak a wines oldalnak nem tetszik...
    lehet megfelelőbb is van. céltudatosabb? egyrészt arra a rétegre gondoltam, aki tényleg használja a linuxot, nem pedig arra, akinek a fiacskája feltette a gépére, mert anya, ez jó, ide klikkolj, stb.
    szóval jellemzően azért inkább azok használnak linuxot, aki tényleg jobban informáltak informatika terén, mint a nagyobb átlag vagy érdeklődőbbek (vagy csak ezekkel áltatják magukat). úgyis tökmindegy mit írok, nem fog tetszeni, mert senki nem lehet olyan szép, okos meg helikopter, mint egy expert wines, pláne ha még a téma gyémántemlékéremmel kitüntetett vörösdiplomás fórumtrollja.
    félreértés ne essék, a büdös életben amíg lehetőségem van, még csak szaros pálcával sem piszkálok desktop linuxot (azért a rúteremen oleg fut optware-el, megy rajta az ftp, samba, torrent, anyámtyúkja rajta kapirgál, assetom mikor kellett utoljára belépnem a menüjébe, vagy kopipésztelnem valami parancssoros marhaságot, egy hétvége alatt kitanultam, egy másik hétvége alatt kigyakoroltam).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák