Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz azbest #43 üzenetére

    Igen. De ezt anno jeleztük és beszélgettük is, hogy amit a Telenor és a Voda csinál, az nem korrekt. A nulla forintos nem nulla forint, a 12 ezres nem 12 ezer, a 20 ezres nem 20 ezer sb, mivel ha telefont is vettél, drágább lett a csomag is. Az embereket még mindig az olcsó készülékekkel lehet behúzni, és ezt az utat választották. Elég elolvasni a 2019-ben(!) született hozzászólásokat a szolgáltatók facebook oldalán, de itt is felüti a fejét a téma. Nincsenek olcsó készülékek.

    Többször is megkérdeztem már másoktól, idegenektől, hogy nem elég az, hogy vállalsz egy évet telefon nélkül, majd utána bizonyos összegig nem kell kauciót fizetni, ha rendesen fizetted az első előfizut, és részletre lesz egy telefon a csomag mellé? A válasz mindig az volt, hogy nem. Kedvezményes készülék kell. És ekkor születnek ezek a lépések, mint ami a cikkben is van. A felhasználó úgy is kifizeti a telefont, viszont emiatt a lépés miatt a reklámozott ár nem volt (lesz) valós. Mondjuk ez pont azt a réteget nem érinti, akiket behúztak, de engem például igen. Nem érdekel mennyibe kerül egy telefon a csomag mellé. Ha belefér anyagilag, akkor kérem. De úgy, hogy a csomagár ne változzon azzal, hogy telefont is veszek. Az maradjon annyi amennyi. Viszont a kedvezményes készüléket várók ellentétesen gondolkoznak. Nem baj ha drágább lett a csomag, de olcsó a telefon. Ez logikátlanság, de mindegy. A megtévesztés akkor is megtévesztés, ha az emberek szeretik, elfogadják.

    És a 3000-es Blue 3500ft, a 4000-es Blue 5500ft volt és így tovább, tehát volt bőven felár.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Skynet258

    veterán

    válasz azbest #61 üzenetére

    Telenoros értékesítő voltam 4 évig, hát tudnék mesélni... Már gondolkoztam egy Tesco titkok jellegű könyvön de félek beperelnének. :DDD

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák