Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz dabadab #224 üzenetére

    Csak annyit akartam kifejezni azzal a kérdéssel, hogy olyan dolgokat írtál, melyeket amúgy sem zártam ki.

    (#225) Vinyard : Nyilván ebben a társadalomban elképzelhetetlen, hogy ne legyen meg egy cég valami közgazdász nélkül. De ha máshogy nézed a dolgokat, akkor az ókori Görögországban voltak ilyen szakmák (bölcsészet nincs kizárva)? Nem hinném, és nem egy 100 vagy 300 éves társadalomról van szó, hanem több száz éves társadalomról, és rendkívül fejlettek voltak. Igen, mai társadalmunkban elképzelhetetlen lenne, hiszen a pénz a középpont. Mint írtam, egy kocsit se tudsz ma elképzelni benzin és gázolaj nélkül, de ez csak egy pillanatnyi állapot. De ahhoz hogy eljussunk a jövőben, azért a jelenben is tenni kellene valamit.

    (#273) vzozo: Egy egész családnak nagyon nehéz döntés, de egy fiatal pályakezdő egyénnek semmiség átszokni, főleg ha nagyon jól megtanulta a nyelvet. Én erősen gondolkozok egy külföldi egyetem elvégzésén, és remélhetőleg kinn maradni, mert szeretem a nagy távolságokat. :D

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák