Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz ollie #229 üzenetére

    Nem azért hoztam a németeket ide. Hanem mert fostok Kínától, de az összes többi országtól, aki már a világhatalmi terveiket (amiket Kína is sző) véresen komolyan is vette azokkal semmi gond sincs. Kína köcsög kommunista.. ok. És mi van akkor a németekkel? Csináltak 2 VH-t, elcsatolták tőlünk az ország 2/3-át, idehozta nyakukra a migránsokat Merkel... Mivel vannak előrébb mint a Kínaiak egy magyar szemében? Mert le van írva valahol egy hivatalos papíron, hogy demokratikus jogállam? :DDD De mondhattam volna az Oroszokat is.
    A törökök, németek, oroszok több kárt csináltak itt már.
    Ti váltig harcolni akartok Kínával, csak épp nincs ellene semmitek se. Nem veszitek meg a telojukat? Biztos megérzik.... Mint ahogy az Usa, vagy Izrael, vagy Putyin ellen sincs. És ha lesz megegyezés, akkor meg csak orr-lógatva fogtok mászkálni?
    A demokrácia nem attól lesz valami, ha minél többször mondogatjuk vagy leírjuk. Az hogy mi szerepel az újságokban, meg az alkotmányban semmit se jelent ha kint az utcán mindenhol a "szarba" lépsz.
    Ne vegyél Huaweit. Kérte valaki?
    Szélmalom harcot vívtok. És jelenleg most látszik honnan fúj a szél, de ez bármikor változhat. És pont telibe fogja szarni az egészet Trump, hogy most azok a tüntetők hogy lesznek vagy nem lesznek megverve Kínában.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz ollie #229 üzenetére

    Azért amikor a Tienneman téren meg több nagyvárosban tízezrével ölték a tüntetőket, senki sem akarta Kínát megállítani. Pont most akarják, amikor a diktatúra ott is enyhült, a gazdasági növekedés meg fellendült? Tudom, néhány tízezer emberért még nem szállunk partra, csak ha kőolaj, meg nem bizonyított vegyi fegyver van (nem állítom, hogy nem volt Irakban, de csúnya fiaskó, hogy nem találták meg).
    A vörös khmereket senki sem akarta megállítani.
    A szovjeteket valaki meg akarta? Ők a háború előtt/alatt/után is elég szép irtásokat rendeztek. A II. világháborút már 1919-ben meg lehetett volna előzni.
    Pont most kekeckednek Kínával, mikor a felsoroltak közül a jelenlegi, 2019-es Kína a legkevésbé rossz? Meg itt pont nem a diktatúra megállítása a cél.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák