Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Loresz #28 üzenetére

    Hát ha időközben drágult az a díjcsomag, amit hosszabítottál, nyilván akkor az emelt árát számolják. Vagy nem jól értettem?
    Nem rossz dolog ez a függetlenítés, bár inkább csak a telefon könnyebb eladását szolgálja. (Bár ha be tudod mutatni, hogy igenis lejárt a 2 év, akkor mindegy.) Miért is? Mert 2 év után elavul/tönkre megy, elcsábítanak az újabb akciók.

    gergely2019, nem.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz st3v3np3t3r #31 üzenetére

    Észrevételek:

    1, Az Emag sem hivatalos. Pontosabban nem tudhatod, hogy az e, mivel több cég is hirdet ott.
    2, a szolgáltató szolgáltat, nem drága telefonok filléres kiszóró helye. A te elméleted teljesen megölné a készülékárakat, mert akkor hűséghez viszont a független ár 50%-a alatt kellene meghirdetni. Persze nem akarom védeni a szolgáltatókat, de érted.
    3, A GSM ki tudja milyen készüléket árul, honnan szerzi be. Bár a Sonynál nem szokás, de pl Samsungnál kaphatsz arab szolgáltatós telefont is, függetlenítve, ám buherált Rom-mal. Ja és a Partnereonál pult alatti szerelős gari van, természetesen utángyártott alkatrészekkel (csoda, ha a dobozosban még eredeti van). Sőt olyan is előfordulhat, hogy kiszerelik az eredetit és kapsz egy utángyárottat, te meg nem érted, miért tolódik 2-3 héttel a szerelési idő.

    Engem soha nem zavart a hálózati zár. Mindig olyan telefont kerestem, ami független vagy az én szolgáltatóm által lockolt.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz st3v3np3t3r #41 üzenetére

    Ismerem az elofizeteses konstrukciokat. A Telekomnal nem tudom igy van-e meg, de a teloval vs telo nelkuli elofizu havidija kozotti differencia 4-5 ezer forint volt a legkisebb csomag eseten is. De a Telenornal a BlueS-nel pl egy ezres a difi. Cserebe nem dragabb a telefon, mint feltoltosen es van reszletfizetes.
    A Vodanal fordul elo az, hogy kozepes csomagban dragabb a telo, mint a legkisebben. Ki kell szamolni.
    De vannak jo ajanlatok is elofizetoknek. Szerintem onmagaban a reszletfizetes is az, ha nem fizetsz tobbet, mint feltoltosen. Am en is megszuntetem az elofizum, mert jobbat kapok kartyasan. A Social bizbaz meg nem erint a Vodanal, mert az FB-t is bongeszoben hasznalom. Amugy jo dolog lenne.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák