Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz janeszgol #33 üzenetére

    te is félre értetted amúgy....azt írtam hogy a szolgáltatók függőbe max a mindenkori hivatalos ár max75%-ért árulhatnának telót...azt egy szóval sem említettem hogy hűségkedvezmény...mert mint már korábban írtam, a készülék árengedmény csak átverés...mert 2 év alatt ugyan úgy visszaszedi a szolgáltató az előfizu díjba csomagolva...csak át hülyének nézik az embert...persze aki bedől neki...olvass vissza :DDD

    ami mobilisan értelmes lenne:
    előfizetői szerződésben:
    -korlátlan mobilnet(hisz a szolgáltató eleve általánydíjba bérli a netet,tehát már az adaforgalmi korlátozás sem fer)
    -korlátlan beszélgetés(a szolgáltató sem a felhasznált percek után fizet :DDD
    feltöltőkártyás csomagban:
    ami jelenleg elérhető+opcióként a korlátlan net meg beszégetés

    a többi pusztán lehúzás,mivel a fel nem használt percek,adatforgalom nem vihető át,azaz elveszik, tehát megkárosít a szolgáltató, mert te pl 5000Ft-ot fizetsz az előfizetésért amiért cserébe pl azt adja hogy 180perc más hálózatba,hálózaton belül ingyen duma meg 1gb net...azaz te azt mind kifizeted a hónap végén...ha elhasználod, ha nem...ugye a fel nem használt forgalom(megmaradt perc vagy net) a hónap fordulót követően elveszik,tehát megkárosít,mivel az igénybe vett szolgáltatás díja 180perc és 1gb-ra illetve a hálózaton belüli ingyen hívásra szól...az hogy bele van írva a szerződésbe, burkolt felelősség kizárás csupán...de ez sem fer egy ügyféllel szemben...és mind ezt 2 éven keresztül...
    ellenben a feltöltőkártyás:
    akkor töltesz rá mikor akarsz,kiszámolhatóbb költségek,mivel aki keveset beszél kevesebbet fizet...én 5hónapja töltöttem a kártyám és még van rajta, más előfizuba már 15ezret kifizett,vagy többet, olott ő sem beszél sokat mondjuk...én pl a netem úgy oldom meg hogy a legkisebb mobilnet+domino maraton csomag mert az utóbbi az nem 30 napra szól, hanem alkalomra azaz amíg van adatkeret :)

    mecsek20 nyilván ha korrekt akar lenni egy mobilszolgáltató akkor egységessé teszi...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák