Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #16820480 #139 üzenetére

    Az egyszerűsítést tökéletesen megoldja a desktop OS-ekre is bevezetendő szoftvermarket, és ettől függetlenül nem vagy végletekig korlátolva. Ráadásként szerintem a modern OS-ekre pont nem jellemző, hogy a lelkivilágával törődni kellene, főleg brand gépeken. Mert nyilván nem nagyon ér összehasonlítani egy laptopot, ahol a gyártó garanciát vállal egy adott OS-el való tökéletes együttműködésre, illetve egy hómméd PC-t, hogy jajjajjajjajj, van-e még drivertámogatás, működik-e a 10 éve bundleben kapott Nero 3.5, meg egyebek.

    Ettől még persze lehet, hogy sok embernek tetszeni fog ez a dolog, bár nekem megvannak a kétségeim.
    Abban biztos vagyok, hogy egy ilyen eszköz sem jelenleg, sem a közeljövőben nem lehet elsődleges, csak azt nem nagyon tudom, hogy akkor mégis hanyadlagos, tekintve a desktop/notebook, nettop/netbook, tablet, smartphone halmazokat - főleg úgy, hogy ebből az utóbbi kettő egyre bővülő funkciólistával rendelkezik... és pl. a Motorola-koncepciót elnézve abban én több fantáziát látok, mint egy nagyon erősen korlátozott, lényegében külső tényezőtől függő (netelérés) eszközben.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák