Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz Upo #78394 üzenetére

    Nyugi!

    Éppen az a dolog lényege, hogy 100 emberből 99 elégedetlen a wish-el, de ha 1 elégedett vele akkor bizony ez az 1 ember is leírhatja a véleményét :K

    Nekem sem jutna eszembe bármit is venni onnan, mert akár egy tömör vasgolyót is képesek hibásan leszállítani :)

    Aki szereti a kihívásokat, az rendeljen onnan bátran, hiszen nem 100 % a valószínűsége a hamis, hibás termék szállításának, csak 99 % :DDD

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

  • Breki

    veterán

    válasz Upo #78394 üzenetére

    Már leírtam pontokba szedve.

    De pár dolog akkor erre:

    Nem nincs így van ami ott olcsóbb van ami máshol, nagyon sok dolgot keresek és több helyen megnézem
    A wish-en annyi a gáz, hogy nem lehet ár szerint növekvőbe rakni így sokan nem veszik észre, hogy esetleg ugyanaz az árú több árban is van különböző boltokban.

    Szerintem eléggé követem a dolgokat, de ha nem követném akkor is látom a faceen amit rendelnek képekkel árakkal.

    A wish is egy gyűjtőportál nem webshop igazából, több bolttal annyi a különbség hogy van a vevő és eladó között egy vastagkliens :-)

    Nem ez sem igaz a magyar nyelvű ügyfélszolgálat tényleg magyar. Én konkrét dolgokról beszélgettem velük magyarul, pl kellemes ünnepeket kívántunk egymásnak, érdeklődtem valamiről.

    Látható is az aláírásoknál a magyar nevek és teljesen perfektül beszélnek magyarul.
    Szerintem te és sokan keverik az automata ügyfél-szolgálattal ami a menüpontokra lépve jön elő.

    Most kuponokról ajándékkártyákról nem is beszélek, nemrég írta valaki, hogy 25 ezret spórolt ezekkel.

    Én nem minősítettem a boltot, csak elmondtam, hogy mi nincs így.
    Mindegyiknek vannak jó és rossz oldalai.

    Nálam most pl az Ebay a kedvenc, de van amiben a Ali a jobb van amiben a Wish.
    Láthatóan utóbbit nem nagyon ismered közelebbről ezért írtam ezeket,

    Tudni kell a wish-t is kezelni, megnézni az értékeléseket, kereket pörgetni, két olcsót rendelni hogy a harmadikra nagy kedvezmény legyen stb.

    Egyébként ugyanilyen aksikat láttam korábban az ali-n is azt én nem rendelnék onnan se inkább BG vagy GB (ha szállít). Ugyanígy látok replikákat, márkás órák másolatait, Converseket. Csak ez az átlagos felhasználó elöl rejtve van.

    Mivel mint írtam igazából Wish nem igazi webshop és bolt ezért ugyanúgy mint az alinál változó boltonként, hogy mit érdemes venni, de erre jól lehet szűrni az adott eszközökkel, áru értékelés, bolt értékelés.

    "Viszont azt aláírom, hogy pendrive memóriakártya, stb ne innen" Ezzel meg nem mondtam el semmit mert ugyanezt mondanám az aliról is összességében ha nem lenne ez a fórum és nem tudnánk melyik eladótól érdemes.

    Na a face-n is van ilyen 50.000-es fórum és van wish-es fórum és így ott is lehet tájékozódni arról, hogy mit érdemes. Sok jó dolgot vettem így és itt is többször ajánlottam.

    Persze mindenki vásároljon onnan ahonnan akar, csak ne szóljuk le amit nem igazán ismerünk.

    BÉKE :-)

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák