Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Feketelaszlo #29437 üzenetére

    Nem hiszem,hogy a kézbesítőnk lopná el. Lelkiismeretes hordja a 4.re szélbe hóba esőbe.

    Nem márkás leggingsről van szó, 3D nyomtatásos, egyszerű mintás, edzőnadrág. Nem adidas, nike stb..
    Május előtt is sokat rendeltünk ilyenekből, 1-2 hét volt a max idő amit futottak.
    Én már nem értem tényleg.

    2 haverom is céghez rendeli , az egyik a Shell kútra a másik egy nagyobb gyárba( ők is magáncélra tehát hasonló árukat, mint Én) és nekik 2 hét sincs a szállítás és egyetlen egy csomag sem tűnik el.
    Ezért gondolom, hogy magánszemélyes sima neves csomagot szimplán elrakják, de egy nagy cég, mint Shell vagy Mol nem merik már.
    Másrészt, haverom kint dolgozik németben a postán, és ő is meséli, hogy munkatársai(román, lengyel, magyar) lelkiismeretfurdalás nélkül nézik meg, hogy melyik csomag rejthet valami nagyobb értékűt, feltépik, kiszedik, leragasztják "SÉRÜLT" ragasztószalaggal és kiviszik az üres csomagot.
    Na most az ilyennek Én nem szégyellem és sajnálom azt mondani,hogy keze lába törjön el egyszerre.
    És Én már tényleg nem tudok erre mit mondani. Amikor egy kisebb csomag ami belefér a postaládába megérkezik, de egy nagyobb méretű csomag, aminek súlya is van MÁR NEM, és arra mondják, hogy eltűnik, elveszik, hát ezt nem akarom elhinni.
    Elnézést azoktól akik unják a mindenhavi megnyilvánulásomat, hogy már megint eltűnt a csomag. De rettentő bosszantó.
    És már Én érzem kellemetlenül magam az eladók, az eBayesek előtt... :( :(

Új hozzászólás Aktív témák