Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz Timyyy #186603 üzenetére

    Ez a szőnyeges szerintem nincs így, legalábbis én máshogy tapasztaltam.

    Mondjuk a ChinaPlaneten a kérdezett típust eléggé lehúzzák a teszt címe: "Kipróbáltuk a JIGOO C300 pálcás porszívót 100 € alatti áron, a C500 modellt sem ajánljuk"

    Nekem is több féle volt, most Shunzao Z11 Max van és pont hogy főleg szőnyegre használom.

    A motor teljesítménye – rated power – 450 W, a szívóteljesítmény pedig 25/45/150 AW. Ha pascalban akarom kifejezni, akkor ugyanez 8/12/26 kPa, ez utóbbi igen tisztességes érték, 25 kPa körül már csúcsgépek vannak.

    A tesztekből:

    "A szőnyegekből pedig még jobban ki is szedi a koszt, mint a Roidmi F8-am, persze ma már a csúcsgépek ugyanezt tudják, igaz sokkal drágábban. Vagyis, a Shunzao Z11 Max ugyanazt tudja teljesítményben, mint a feljebb árazott modellek, csak olcsóbban, viszont kevesebb extrával."

    "A Shunzao Z11 Max legfontosabb tulajdonsága, hogy eszméletlenül erős, 26 000 pascal szívóerővel rendelkezik. Már ennél jóval gyengébb teljesítményre is simán azt mondjuk, hogy mindent felszív, de ez szerintem a csapágygolyókat is felszedi,"

    Kb másfél éve van meg azóta nem követem a piacot, biztos van már újabb és jobb akkor ez és egy másik fajta volt a best buy termék.

    A szőnyegekre visszatérve én pont azt vettem észre, hogy akár hivatalos takarítónős rendes porszívózás után a robotporszívó, és ez még mennyi koszt felszed, szerintem pont a kefés technológiának köszönhetően. Néha csak lestem, hogy utána milyen újnak tűnik a szőnyeg, mondjuk én a robotporszívút is háromszor rá szoktam engedni.,

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák