Új hozzászólás Aktív témák

  • tillatrilla

    senior tag

    Sziasztok!! Sajna nem éppen témába vág,ezért ha máshol kéne kérdeznem,akkor töröljétek,illetve segítsetek ötletet adni.
    Szóval az Aliexpress oldalárol valahogy átkeveredtem az Alibaba.com oldalára asztali pc-n.
    Beléptem ugyanazzal a felhasználónév/jelszó párossal,mint az Ebay-re,Aliexpressre. Nézegelődtem,majd kiléptem. Ezután egy-két nappal jött emailben a szokásos termékajánló. Mivel rájöttem,hogy Alibabán szinte csak nagy tételben lehet rendelni,valahogy az acc-omnál sikerült egy olyan lehetőséget választanom,hogy fiók (talán ideiglenes ) felfüggesztése.Indoklásként beírtam,hogy jelenleg nem szeretnék itt vásárolni. Majd submit.
    Most viszont abban a meglepetésben részesültem,hogy az Aliexpress oldalra bejelentkezve azt írja paraszt fordításban,hogy fiók ideiglenesen felfüggesztve. Ha viszont nem lépek be,látom azokat a cuccokat,amiket eddig rendeltem,illetve azt is,amiket most beraktam a kosárba. Ebben semmi logikát nem látok....
    És akkor a kérdés,hol tudom visszaállítani az profilomat az Aliexpressen,illetve mi köze az Aliexpress-es profilomhoz az Alibabának?
    Várom a válaszokat.
    Köszi előre is!!

    Üdv: Attila

Új hozzászólás Aktív témák