Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz #54072192 #54 üzenetére

    "Amit írtál, azt nagyon nem az elején lehet elérni, a képességek feljebb tolása viszont pont akkor segít, amikor minden ismeretlen és nehéz."
    Ezt a vége felé éred el, ezért írtam azt a szót, hogy "megcélozni", vagyis ilyen irányba fejleszteni. Másra nem is igazán kell pont. Ha valaki szépen egyenletesen így fejleszt, akkor nem nagyon lesz a végigjátszás során olyan, hogy a karaktere miatt ütközik nehézségekbe. Persze lehet ezerféleképpen, csak szerintem ez egy jó tipp kezdéshez egy új játékosnak, anélkül, hogy bármit spoilereznél.

    Szerintem amire a játék lehetőséget ad, azt használhatod. Vannak könnyebb, nehezebb utak, nincs jobb vagy rosszabb. A cheat viszont már ezen kívül helyezkedik el és szvsz értelmetlenné teszi az egészet.

    A cikkíró meg: Továbbra sem látom, miért ír valaki cikket arról, hogy csalnia kellett az utolsó bossnál, mert nem tudta megcsinálni. Mi ezzel a mondanivalója? Ha van előtted egy akadály, amivel egy ideje nem tudsz megbírkózni, akkor csalj nyugodtan? Ez lenne a konklúzió?

    "Amíg offline játékról van szó, addig mindenki úgy játszik, ahogy akar."
    Persze, mindenki magának dönti el. Ha valaki azt élvezi, hogy csal, lelke rajta, nekem megölné az élményt.

Új hozzászólás Aktív témák