Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Penge_4 #198 üzenetére

    De a FF idejében nem volt, illetve nem volt ekkora a YouTube és nem reklámozták ott, valamint nem volt rókás banner a Google főoldalán sem és még egy rakás Google szolgáltatásban, amik akkoriban még vagy nem léteztek, vagy akkor indultak.

    Nem, akkor az emberek netezési szokása inkább különböző házi barkácshonlapok látogatásából állt (youtube, facebook meg egyéb web2-es vackok híján), ahol pedig igen gyakran ott kuporgott a róka a banneren. Illetve minden második fórumos erőcsávó nyomatta az "igazi férfi mozillával böngészik" meg hasonló szövegeket.

    Továbbá internet hozzáférése sem volt ennyi embernek, pláne nem sokmegabites. Tehát a szokások is megváltoztak.

    A böngészők részesedését általában %-ban mérik, tudod, pont ennek az elkerülése végett.

    És ha én a Yahoo-t vagy a Yandex-et szeretném használni, akkor már lőttek az első betűnek. Amúgy Chromiumban jelenleg nálam még mindig a teljes domaint veszi fel keresőnek.

    Akkor megadsz keresősztringek amit csak akarsz, pont mint operában. Erről a baromságról leállhatnátok már.

    (#169) sheratan: 1: A POST lekéréseseket nem veszi fel. Filmkatalógus, Hosszúpuska, Webfordítás és mondhatnék még rengeteget.

    Ezek azért nem olyan gyakoriak. Bőven belefér, hogy ezeket nem címsorból keresed, hanem odamész a honlapra. Ha pedig nem, akkor amúgy is valószínűleg kevés lesz a chrome, használj mást.
    A userek többsége amúgy sem tud erről a funkcióról.

    2: Az automatikus keresőfelvevés hosszútávon inkább zavaró, mivel rengetegszer volt, hogy egyszer meglátogattam egy oldalt, felvette keresőnek, aztán többet oda sem néztem.

    Mert? foglal az adatbázisban 30 bájtnyi helyet?
    De ha annyira probléma, a már linkelt képen jól látható: takaríthatsz közöttük.

    opera:config#UserPrefs|ChromeIntegrationDragAreaMaximized

    Ezt jó tudni, amikor néha betévedek operába baromira zavar a dolog. :B
    De pontosan mire is kell állítani? Nálam default 1-en van, és így szar

    Az Opera régen volt a gyorsabb és a kézreállóbb, amiben mindent ami szükséges volt a böngészéshez megkaphattad. A többihez már vagy bütykölni kellett, vagy extrém igény esetén nem lehetett megvalósítani.

    Minden :U
    #182 gtasystem: ph fórum szétesik ha belenagyítok.

    Őőőő... És ha azt mondom nálam nem? Screenshotot igazán linkelhetnél.

    nem minden jelszót kezel importálás után,

    Na igen, ez baromira zavar chromeban, a jelszókezelője (vagyis inkább az autofill) valahogy nem százas. De még mindig inkább ez (túlélhető amúgy), mint hogy 3rd party szarokra bízzam az adataim/jelszavaim.

Új hozzászólás Aktív témák