Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz MCGaiwer #21 üzenetére

    alapvető követelmények megvoltak. már rég félre lehetett volna tenni rá a pénzt, illetve beszerezni a gépet, amit majd max egy szoftvercserével az új követelményekhez igazítani

    Iden februar vegen veglegesitettek a specifikaciot.

    2006-2007 kornyeken * foglalkoztam ettermi szoftver penztargep vizsgara felkeszitesevel, de ott ujonckent szoptam 1 evet, mire a piacon keszen kaphato APEH kompatibilis, tipusengedellyel biro nyugtanyomtatoval osszehoztam ugy a szoftverunket, hogy a magassagos APEH is rabolintson, hogy mehet a komplett penztargep forgalmazasa.

    Mikor jartunk vizsgazni, ott volt az egyik olasz penztargepgyarto nyugtanyomtato prototipusa, de az masfel ev alatt sem kapott tipusengedelyt, pedig azt a hardvert forgalmaztak fel Europaban.
    Csak eppen nem sikerult az akkori magyar eloirasoknak maradektalanul megfelelo firmwaret irniuk hozza.

    *: azota vagy haromszor valtozott a kovetelmenyrendszer.
    Pl. 2007-es eloirasoknak meg megfelelt a Pocok8, de a 2010-esnek mar nem, at kellett ternunk a Pocok16-ra.
    Az meg jo kerdes, hogy az uj kovetelmenyeknek megfelelore upgradelheto-e a Pocok16, egy plusz kutyu radugasaval az Ethernet portjara+firmware csere, vagy teljesen uj hardver kell helyette.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák