Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz bobsys #192 üzenetére

    a multkor is irtam hogy be lehet rakni vista home premium ala a group policyt ha akarod

    Efölött elsiklottam valószínűleg. Ez egyébként hivatalos dolog? Tehát nem sérti az EULA-t?
    A másik, hogy tudnál valami linket adni, mert a Google-ban csak olyan fórumokra akadok, ahol a válasz, hogy használj helyette registry-t.

    tc is fizetos - Nem fizetős, inkább donate alapon működik. Ha nem fizetsz, akkor indításkor plusz egyet kell kattintanod 1-es, 2-es vagy 3-as gombra, de így korlátlan ideig és funkcionalitásban korlátlanul használhatod. Egyébként kerestem alternatívát, de mindnek sokkal nagyobb volt az erőforrásigénye (mondjuk nagyrészük többet is tudott, de nekem ezekre nincs szükségem).

    tobb mint 10 kapcsolat kell otthonra?

    Igen, több. A torrent miatt állandóan telepakolja az event logot warning üzenetekkel. Írta VladimirR, hogy csökkentsem le a kapcsolatok számát, de akkor iszonyatosan belassul a feltöltés (Chello, ahol (korlátoznak) priorizálnak).

    megint nem latom okat a 10 kapcsolat szukossegenek otthonra

    Ahogy én sem látom annak szükségét, hogy az MS miért látja szükségét korlátozni úgy, hogy még manuálisan, hozzáértő user sem tudja magának megváltoztatni anélkül, hogy ne sértsen EULA-t, egy egyszerű registry érték átírással.

    Ja, egyetlen szükséget látok. Ha rá akarja kényszeríteni a kisvállakozásokat, hogy vegyék meg a jóval drágább Server-t, a sufnituningolt desktop helyett. De tudom, ez összeesküvés-elmélet, mert nincs rá bizonyítékom. De én ennek az egynek látom realitását, amiért ezt ilyen durván korlátozza.
    És ne jöjjön senki azzal, hogy mert Pistike ellenes hülyebiztos megoldás, mert ha így lenne, akkor az UAC sem lenne letiltható és az összes third-party szoftver sandboxban futna.

Új hozzászólás Aktív témák