Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz dnelb #14 üzenetére

    +1, teljesen más egy kisvárosi vezetés ahol párhuzamos közlekedés vagy egyáltalán nincs, vagy elvétve, amit a helyiek nagy része nem tud használni sem mivel nem járnak máshol csak ritkán.

    Sajnos sokszor látom én is ezt kis városokban, hogy ott a párhuzamos parkolást is szeretik az emberek egymástól jó távol elvégezni, mert nem tud majd kiállni vagy be sem mer állni. Fater is ilyen, bőven van még fél méter a kocsi mögött de már rinyál, hogy közel vagyok közel vagyok, közben meg bőven tudom hol a vége...

    Jobbról előzést meg azokon a helyen ahol szabálytalan nem támogatom, de rengetegszer jártam Miskolcon én is úgy, hogy a belsőbe beálltak azok akik már az út elején tudták, hogy nekik az a sáv kell majd egyszer és mindegy mi volt ott mentek, a külsőben meg nyugodtan végig gurultam (ez nem is számít előzésnek, csak elhaladás).

    Illetve érdemes alkalmazni a cipzár elvet, hogy igen is aki jön neked balról vagy jobbról és be akar sorolni lassítással, akár jelzéssel mutatni, hogy gyere nyugodtan és ne csak az általad említett bevágás maradjon (mert ugyebár sokan lassítani vagy megállni sem szeretnek ilyen helyzetben).

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

Új hozzászólás Aktív témák