Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz #38075904 #54587 üzenetére

    Ez szerintem nem arról szól, hogy ki mennyivel van előrébb. Engem, mint eladót nem érdekelt soha, hogy egy vevő miért akarja utánvéttel a szállítást, mert semmi közöm hozzá, az az ő dolga. A szállítási díjakat mindig közölni szoktam, ahol egyértelműen látható, hogy utánvéttel drágább, de ha ő mégis azt választja, hát részemről semmi akadálya, mehet az üzlet. Mint ahogy vevőként sem firtattam sohasem, hogy egy eladó miért csak előreutalással akar bármit is eladni, mert az meg az ő dolga. Ha megfelel számomra vevőként / eladóként a másik fél által támasztott elvárás, akkor mehet az üzlet, ha nem felel meg, akkor meg nem. Ez ilyen egyszerű. A tiszteletet mindig megadtam a másik félnek, és eddig kevés kivételtől eltekintve meg is kaptam. Eszembe nem jutott volna másokat lebalfaszozni csak azért, mert utánvéttel kérnek valamit, meg azt állítani, hogy biztos nekik nincs élettapasztalatuk. Nyilván akik előreutalnak, ők pedig a nagy bölcsek, hatalmas élettapasztalattal. Biztosan ezért tudnak belőlük megélni a bánáti félék is. Az előre utalgatókat én meg így tudom elképzelni:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák