Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt1

    tag

    válasz gban #3248 üzenetére

    Köszi mindenkinek a segítséget, elsősorban a takarítás miatt akartam írni (tudom, hogy van csalós topik is, de mivel megkaptam azt a terméket amit rendeltem, ezért semmi esetre sem mondanám az illetőről, hogy csaló, bár eléggé felhúzott, mert én soha az életben nem küldenék el másnak ilyen állapotban valamit még akkor sem, ha használt...)
    Azt, hogy nincs benne sok tapasztalatom nem is tagadtam, mert eddig nem igazán volt szükségem rá (pár gépet már összeszereltem, de a 10 évig használt tápegység sem nézett ki így, aminek a helyére ez kerül) és tápot nem nagyon néztem még át belülről, de ennél most muszáj volt és igazából ezért is kértem itt tanácsot (és egy másik helyen is).
    Még egyszer köszi mindenkinek a segítséget :R még meglátom lesz-e türelmem átsikálni, vagy küldöm vissza a francba az egészet... :W
    (Arra a kérdésemre, hogy őszintén mondja meg, hogy működik-e, még nem kaptam választ az eladótól és nincs kedvem fölöslegesen takarítani + egy gépet sem akarok tönkre vágni ezért.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák