Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Döglött Róka #64 üzenetére

    A w3 egy bughalmaz volt szintén amikor kiadták.

    Gondolom azért azt nem tagadod, hogy a 2. fizetős DLC-re ellenben nagyon szépen kikalapált játék lett...

    Mondjuk ki, ez egy szimpla open world RPG, az átlagnál kicsit kreatívabbnak tűnő köntösben.

    Azért a "szimpla" erős túlzás, a Cyberpunk 2077 abban erős, amiben a The Witcher 3 is volt: megragadó, szórakoztató történeteket mesél, amit élvezet átélni.

    Egy olyan világban játszódik, ami közismert a nerd kultúrában, mégsem mert még hozzányúlni senki.

    Mondjuk tegyük hozzá, hogy ennek van háttere (apró kiadó játéka, nem annyira propagált, mint a Shadowrun például, amelynél több tucat novellát adtak ki, tehát van merítés).

    Ami szerintem a legmulatságosabb az egészben, hogy ez a projekt egy 7 éves pénztemető volt.

    A fejlesztés a The Witcher 3 második DLC-jének kiadása után indult el igazán, 2016-ban. Addig kb. koncepcióképeket és a háttértörténeten dolgoztak. Szóval az első 3 évben túl sok pénzt éppenséggel nem vitt el.

    Ez egy garázscégnél elmegy. Egy tőzsdén szereplő AAA stúdiónál nem.

    Ezt especiel én írtam, és 162 óra játék mellett. Hogy a játék bugos, azt senki sem tagadja szerintem. De especiel ettől még iszonyatosan élveztem minden percét.
    Aki az ilyenek miatt a falat kaparja, az szerintem várjon fél-egy évet. Feltehetően ahogy a The Witcher 3 esetén is, itt is rendbe fogják rakni a játékot. Nem, én sem örülök annak, hogy ez így megy, de ettől még a játék pozitív oldalait is elismerem, nem csak a negatívakat...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák