Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz emvy #37 üzenetére

    Olvass utána az éhségérzetnek, utána kezdhetünk beszélgetni. A példádból kimaradt az a rész, hogy az illető hogy lett 100 kilós? Az éhségérzete pontosan addig hajtotta? Na ne vicceljünk már... Az éhségérzet rengeteg dologtól függ, az egyik például amit írtam is, az inzulinszint, de ott van még a lelki állapot is többek közt. A bipoláris depresszió betegség, az elhízás az esetek túlnyomó részében nem az. Ha te viszont tudod a tutit, akkor várjuk szeretettel ide is akár. Mert ez így csak üres puffogtatás, nagyképű suttyó stílussal nyakön öntve.

    A mozgáshoz önmagában: [link]

    A fórum neve pedig Prohardver, nem Prohadver. ;]

    szerk.: Ráadásul az egész bejegyzésnek nem az volt a célja, hogy röhögjünk az elhízottakon, vagy hogy megmondjam a frankót. :( Én kíváncsi vagyok a véleményekre.

    szerk.2: A mozgással kapcsolatban rosszul fogalmaztam, természetesen ha többet mozogsz, miközben 1 plusz kalóriát sem viszel be, akkor nyilván fogyni fogsz.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák