Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vargnatt

    tag

    válasz F34R #14 üzenetére

    Én inkább a 11-es Operát várom, talán még hamarabb el is készül, pedig az még csak cca. pre-alfa állapotban van.

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

  • Vargnatt

    tag

    válasz maláj #11 üzenetére

    2-3 bugfix release megjelenés után még nem vészes, de ezt a szegény rókát állandóan úgy toldozzák-foldozzák, mintha a vadász automata gépfegyverrel lőtte volna szét a szőrét :DDD

    A múltkor is egy 10 éves kölyök is talált benne biztonsági hibát, meg is kapta érte a jussát. Ami egyben felbátorított, hogy álljak neki hibát keresni benne, mert 3 rugó dollárban nekem se jönne épp rosszul. :D

    Nem tudom, a megszokáson és a fanboyságon kívül mi késztet még arra valakit, hogy FF-ot használjon? Ezt most nem flémkeltésnek szánom, de őszintén érdekelne... a kiegészítőkre szoktak hivatkozni, de azt meg egyesek váltig állítják, hogy nem is használnak olyan sokan. A legtöbb helyen, ahol rókával találkozok, tényleg nem szokott egy kieg. se lenni.

    Nem azért, régen én is szerettem, de ez annak volt köszönhető, hogy akkortájt szoktam át IE6-ról, és ahhoz képest remek volt. Viszont anno voltak vele stabilitási gondjaim sok (khm... rengeteg ;] ) megnyitott weboldal esetén, meg állandóan elfelejtette összeomláskor, hogy mik voltak megnyitva (mondjuk ebben lehet, hogy az egyik kieg. volt a ludas), és egy idő után lassúnak is éreztem, főleg a technokolba ragadt csigára emlékeztető indulása az, ami a mai napig nagyon zavar benne.

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

  • Vargnatt

    tag

    válasz Sweet Lou 6 #18 üzenetére

    Már lassan mindegyiken. Eleinte nekem is voltak kisebb gondok Opera alatt, de manapság már baromi ritkán találok olyan oldalt, ami vállalhatatlanul rosszul jelenik meg benne (konkrétan nem is emlékszem ilyen esetre). Chrome-mal hasonlóképp.

    Oké, a Neptunnal nem mindig voltak 100%-ig kompatibilisek, dehát nem véletlenül nem szerepelnek a támogatott böngik listáján. Az Elvirával nálam sose volt gond.

    Opera gyönyörűen kezeli az mht-t, de a FF-ban nem találom ezt a mentési lehetőséget :F

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

  • Vargnatt

    tag

    válasz Dakos #21 üzenetére

    "Próbálkozz csak hátha találsz benne hibát de szerintem az lesz az eredménye h rájösz egy 12 éves kiskölyök okosabb nálad igen 12éves és nem 10 ahogyan azt te írtad"

    Már korábban olvastam a cikket, és most nem olvastam el újra, csak a linket szúrtam be, ezért nem emlékeztem, hogy 10 vagy 12. Baromi intelligens lehetsz, ha ebből rögtön meg tudod állapítani azt is, mennyire értek a szoftverek működéséhez. :P

    Amúgy, nem tök mindegy, hogy 10 vagy 12? Ha ilyen szintű hibák vannak benne, akkor szégyen, hogy a teljes Mozilla fejlesztői és tesztelői bázisából senki se szúrta még ki eddig.

    Az Opera és a Chrome is testre szabhatóak a maguk módján. Az Operában ehhez egy kicsit jobban bele kell túrni a konfigba, ez valóban nem a legkényelmesebb, de a következőben már lesznek egykattos telepíthető kiegek is. A Chrome-ban meg már most is vannak. Lehet nem annyira szuper kiegek, mint a FF-éi, de legalább nem is jelentenek akkora biztonsági kockázatot.

    A FF kiegek nélkül is lassan indul el, pedig rendszeresen frissítem. Nem értem, miért nem csinálják azt, hogy legalább a programablakot betölti gyorsan, aztán utána szöszöl a többi induláskori teendőjével? Akkor legalább a placebo-hatás működne. :U

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

Új hozzászólás Aktív témák