Új hozzászólás Aktív témák

  • Vargnatt

    tag

    válasz maláj #11 üzenetére

    2-3 bugfix release megjelenés után még nem vészes, de ezt a szegény rókát állandóan úgy toldozzák-foldozzák, mintha a vadász automata gépfegyverrel lőtte volna szét a szőrét :DDD

    A múltkor is egy 10 éves kölyök is talált benne biztonsági hibát, meg is kapta érte a jussát. Ami egyben felbátorított, hogy álljak neki hibát keresni benne, mert 3 rugó dollárban nekem se jönne épp rosszul. :D

    Nem tudom, a megszokáson és a fanboyságon kívül mi késztet még arra valakit, hogy FF-ot használjon? Ezt most nem flémkeltésnek szánom, de őszintén érdekelne... a kiegészítőkre szoktak hivatkozni, de azt meg egyesek váltig állítják, hogy nem is használnak olyan sokan. A legtöbb helyen, ahol rókával találkozok, tényleg nem szokott egy kieg. se lenni.

    Nem azért, régen én is szerettem, de ez annak volt köszönhető, hogy akkortájt szoktam át IE6-ról, és ahhoz képest remek volt. Viszont anno voltak vele stabilitási gondjaim sok (khm... rengeteg ;] ) megnyitott weboldal esetén, meg állandóan elfelejtette összeomláskor, hogy mik voltak megnyitva (mondjuk ebben lehet, hogy az egyik kieg. volt a ludas), és egy idő után lassúnak is éreztem, főleg a technokolba ragadt csigára emlékeztető indulása az, ami a mai napig nagyon zavar benne.

    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

Új hozzászólás Aktív témák