Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Vargnatt #16 üzenetére

    Mondj még egy olyan böngészőt, amivel az összes magyar oldal megy (Neptun, Elvira, szarul megírt blogok stb.). Internet Exploreren és Firefoxon kívül.

    Ezenkívűl én .mht-be mentek oldalakat, amit a Chrome nem tud, szóval az is kizárva.

    sweetlou6.wordpress.com

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Vargnatt #19 üzenetére

    Sokáig Operát használtam, és a mai napig fenntartom, hogy egy jó böngésző. A váltás okai pedig a támogatottság voltak, mert igenis voltak vele gondok. Pl. az expressz.hu-n sokáig volt egy képmegjelenítési bug. Lehet nem emlékszem pontosan, de a fejlesztők ezt a hibát kb. fél év után javították... És a magyaropera szégyenfalán kívűl ott vannak még az inkompatibilis listán jelentősen a hanyagul megírt blogok is.
    Az Elvirát meg azért említettem, mert ott meg a Chrome-nak (Webkitnek) voltak a kereséskor megjelenítési gondjai.
    Namost tisztában vagyok azzal, hogy ez a szabványtalan, gányolt oldalak hibája, de én a böngészőt használni akarom, ha kell egy oldalról valamilyen információ, akkor nehogy már a böngésző miatt ne tudjam azt megtalálni... Mondjuk a Chrome-nál főleg az .mht támogatás nem tetszett meg az ABlock tiltása.
    Az Internet Explorer és a Safari már csak win/apple-only platform miatt sem jöhet szóba.

    Firefox-hoz az UnMHT kiegészítőt kell telepíteni és akkor kapsz teljes mht támogatást. Nem mondom, hogy ez a legjobb böngésző, de nekem ez felel meg a legjobban, még ha vannak kompromisszumai is.

    [ Szerkesztve ]

    sweetlou6.wordpress.com

  • Dakos

    tag

    válasz Vargnatt #16 üzenetére

    Próbálkozz csak hátha találsz benne hibát de szerintem az lesz az eredménye h rájösz egy 12 éves kiskölyök okosabb nálad igen 12éves és nem 10 ahogyan azt te írtad ;]

    Ok kell arra h miért használom az Fx-et?

    Azért mert a Chromeal ellentétben teljes mértékben bővíthető és testreszabható így gyakorlatilag bármilyen funkciót át tud venni más böngészőktől és az Operával ellentétben sokkal egyszerűbb ezt megtenni.

    Ja h egy idő után belassul és nehezen indul? ez töbnyire akkor van ha nem frissítesz egy friss telepítésnél ez nem szokott jelentkezni .Persze lehet jönni azzal h azért a párszázezer felhasználóért miért nem tudják megoldani azt amit a többi bőngésző megtud de biztos a Mozzillának nem kellenek az ilyen felhasználók.

    A memóriaéjsége nagy ugyan(persze megfelelően optimalizálva ez is kompenzálható) de inkább az Fx egyen sokat a gépemen mint a Chrome vagy a Safari amelyek legalább annyit esznek ha nem többet.

    A magyar oldalak legtöbje erre van optimalizálva.

    A szóbeszéddel ellentétben még mindig jobb az IE8nál vagy a Safari Wines változatánál a Chrometól egyéni preferencia alapján nálam jobb és bár az Operát jobnak tartom azért kitartok az Fx mellett mert könnyebb testreszabni és ehez vagyok szokva.

    [ Szerkesztve ]

    What is the browser? Is the Yahoo :DDD :D :DD :C

  • Dakos

    tag

    válasz Vargnatt #33 üzenetére

    Nem állapítottam meg semmit a szoftvertudásodról csupán csak élcelődtem szerintem te is nevetnél magadon ha nem sikerülne hibát talánod benne és rájönnél h azért mégsem olyan könnyű benne hibát találni csak éppen szerencséje volt a kölyöknek vagy zseni ezért sikerült neki.

    Fris telepítésnél nálam nem jelentkezett még a lassú indulás vagyis éppen annyit érzékeltem belőle h hideg indításkor lassabban indul de nem lassabban mint Chrome, második indításra már minden esetben pöcre indul.

    A Chrome testreszabhatósága meg egy vicc azért van benne h ne lehessen azt mondani h nincsen ;]

    What is the browser? Is the Yahoo :DDD :D :DD :C

Új hozzászólás Aktív témák