Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    válasz keembo #61 üzenetére

    Tudod mi a vicces? Én anno nagyon szerettem volna Intelt,de sajnos az anyagiag bele szóltak és a Sandy Bridge helyett lett az X6-os.(elötte egy 1 magos Athlon 3000+ majd 2 magos 4200+-o volt de már többre vágytam,mert tudtam ez kevés)Tudtam akkor,hogy az Intel komoly terméket tett le az asztalra.Jó nyílván kellett az is,hogy Glofo elcsússzon a banán héjon.Emlékszem haver akart egy olyan procit ami neked van.Eszem ágában nem volt,hogy le bezéljem róla.Támogattam és azt mondtam AMD-ként ezzel a 860-sal "sokáig" elleszel mert egy nagyon jó proci.Havernak kellett egy laptop Cad/Cam-re.Intel/Nv kombót ajánlottam,mert sajnos a Ryzen féle laptopok kanyarban sem voltak és nem is tudtam milyen áron jönnek.Örül neki és azt mondta el van vele.Én meg annak örülök,hogy Ő örül.Viszont én ősszel szeretném kipróbálni a Ryzen-t.Először 4/8-as 1400-as vagy 6/12-es 1600 megtársítva egy 470-es lappal amibe majd bele teszek jövőre egy Zen 2-öt,mert az lesz a nagyobb ugrás.Te meddig szeretnéd használni a legendádat? :R

    Üdv.: Giii

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák