Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz sfeco79 #35 üzenetére

    én a zalmant szétszedtem. front, rear, center. ennyi. 2*3 hangszóró. a bass be sincs kötve. egyszerüen 5.0. a dobozon meg ott vírít az 5.1. átverés. elvileg kéne legyen benne egy vibra. de nincs. zenére, filmre meg nem tudtam annyi mély és magas hangot rátoni, már torzításig, hogy valami dinamikája is legyen. még a sharkoon-nál is 2 nagyságrenddel vérszegényebb volt a hangja. ok, lehet, hogy a fél órával alul túloztam. lehet, hogy a próba volt 40 perc is... :DDD
    kb. annyit ér, amennyi az ára. a legrégebbi fülesnek olyan az erősítője, hgoy van rajta 3 jack kinemet +-ban. ezt arra találták ki, hogy az aktív hangfal felé tovább lehessen vinni a hangot. én oda rádugtama zalmant, és így minde dugdosás nélkül tudtam a hsonlítani a2 fejhallgatót le-, felvétellel. ragikus volt. ha nem lett volna ilyen direkt viszonyítási alapom, akkor lehet, hogy tetszett volna....

    Integra:
    a g35 külön választható hangeszköz, saját hangkártyával.
    asszem, már valahol ütköztünk, egy régebbi hírnél a vezetékes vs. rádiós fejhallgatóról. a rádiós zajos lehet, és esetleg egy fps játékban egy lagg elég gáz. ez tény.
    viszont a vezetékes folyton beleakad valamibe. és nem a rendes pc asztalnál használom sosem, mert filmet tv-n nézek, kb. 2 m-ről. pont ajobb karomon át megy a kábel. hiába igazítom el, mindig ott köt ki. játéknál meg egy kis méretű, direkt erre rendszeresített pc asztalt teszek a tv elé, arra kormány vagy joy. ott ugyanúgy mindig beleakad a kezem a zsinórba.

    és nem mellékesen sima sztereó fülesekből és skype-ra használt headsetekből pár év alatt vagy 8-10-et nyírtam ki a vezetéknél. letéptem, ráléptem, stb...

    a drágák közül még egyet sem nyírtam ki, mert minden mozdulatra nagyon ügylek. a g35-é meg nagyon megerősítettt, nem is lehetne könnyen kitépni..

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák