Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popp

    tag

    válasz szab.tam #27 üzenetére

    Viszont, ha a hangkártyám tud dolby headphone-t és dolby prologicot is, akkor tkp. sok értelme nincs virtuális sok .1 fejest venni, 2 hangszórósat legalábbis. Elég egy minőségibb fejhallgató, amin élvezetesen tudok zenét hallgatni, a szoftveres mixeléseknek köszönhetően játszani is. Vagy rosszul értelmezek valamit? :)

    "A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

  • sfeco79

    csendes tag

    válasz szab.tam #27 üzenetére

    Azért fél óra használat után azt mondani a zalmanra,hogy szar nem a legbölcsebb dolog :-) Nekem is ő volt az első 5.1-s fülesem. Mondjuk én az első fél óra után konkrétan össze akartam taposni de gondoltam adok még neki egy esélyt :-) kb 2 hét csézés után megszoktam és egész szépen kihallottam a hangokat. Azért adtam el mert a hátulról jövő ellent szarul lehetett hallani benne, basszusával semmi kivetnivalóm nem volt. Őt követte egy Speedlink medusa 5.1 ami talán egy picit "gémerebb" a hátsó hangjait is jobban el lehetett különíteni viszont az első 2-3 hét vele is kínszenvedés volt, teljesen más hangokat hallottam belőle pedig ugyanazzal a gammával toltam.
    Most egy razer hp-1 van a saját hangkarijával és übereli az előző kettőt, nálam eddig ő a favorit.
    Viszont ez a Platronics nagyon tetszetős talán azt bevállalnám. Valahol olvastam,hogy ami az autóknál a rolls royce az fejhallgatóban Platronics, nemtom van e benne igasság...?

    Üdv, Fecó Tel: 06303088009

Új hozzászólás Aktív témák