Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz Dr. Akula #449 üzenetére

    Megvan az SSD-m egy Adata SX8000 képében. Tudom, nem a leggyorsabb darab, de kb. 2/3 áron tudtam beszerezni a Samsung/Toshiba társaihoz képest. Le is futtattam egy gyors tesztet: Aida64 lineáris olvasás teszt, Superposition benchmark 1080p ultrán, és a kettő együtt.
    Eredmény:
    Aida64: 1674,8 MB/s átlag
    Superposition: 2330 pont
    Aida64 + Superposition: 1709,7 MB/s átlag és 2333 pont.
    Az olvasás teszt diagramja minkét esetben nagyjából sima volt, pár MB/s-nál nagyobb ugrások nem voltak. Ja és B250 chipsetem van, nem Z370, mint a kollégának. Konklúzió: A proci 16 PCI-E sávján nem osztozik semmi, az csak a VGA-é. Az SSD a chipsettől kapja a kakaót, ahogy a kolléga is írta, és ahogy én is gondoltam. Ezzel részemről lezártam a témát. :)

    (#465) sb: Nekem is single 30-40 fps kell, mivel multizni szinte sosem szoktam. De nem is ez a lényeg, hanem hogy a Guru3D összegzése szerint a 183 helyett 186 fps abszolút szükségszerű. Nem értem, miért kell szidni az előző generációt csak mert az új annyival gyorsabb játékban, hogy csak mérni lehet, de látni nem. Arról nem is beszélve, hogy az iPon tesztjei szerint nem is gyorsabb. Ráadásul majdnem másfélszeres áron adják. Ha a nem-játékos teszteket hozták volna fel indoknak, akkor érteném, de így kicsit kamu a dolog.

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák