Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Azt szerintem jól látják, hogy van a Now-ra reális piaci igény. Pl. én is bele tartozom ebbe a táborba. 2008-ban raktam össze az akkor közepesen erős konfigomat és azóta semmi. Ezen pedig már legfeljebb pár jobb indie címre van csak (kevés) esély. Mondhatnám, hogy ácsi és összekuporgatom a (miből, az ösztöndíjamból?! :F ) a gép árát 2 év alatt, de mindig van valami ami fontosabb. 25$+játék ára 20 óráért viszont tényleg maximális lehúzás. Kb. olyan mint a társkereső oldalak: van rá igény, de marha drága. Csak annyival jobb mondjuk, hogy amíg tart a keret addig kapsz is valami szolgáltatást a pénzedért, ergo működik is valamilyen szinten.

    Én pl. ha most bevezetnék nálunk is, akkor lehet "rávetemednék" a dologra: van azért pár olyan játék ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet és annak tudatában, hogy még évekig spórolnom kell egy olyan gépre, amin egyáltalán elindulnak ez marad az egyetlen alternatíva. Ez kb. 3 címet jelent a mai állás szerint, amiket reálisan ki lehet pörgetni mondjuk 2x20 óra alatt és akkor még csak egy jobb belépő hangkártya áránál tartunk. De azzal egyetértek, hogy hosszú távon és ezen az áron tényleg kész csőd a buli. (Olyan játékról meg nem is beszélek, mint pl. az Elite vagy az X-Com, pedig azok is a listámon lennének. :( )

Új hozzászólás Aktív témák