Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Azt szerintem jól látják, hogy van a Now-ra reális piaci igény. Pl. én is bele tartozom ebbe a táborba. 2008-ban raktam össze az akkor közepesen erős konfigomat és azóta semmi. Ezen pedig már legfeljebb pár jobb indie címre van csak (kevés) esély. Mondhatnám, hogy ácsi és összekuporgatom a (miből, az ösztöndíjamból?! :F ) a gép árát 2 év alatt, de mindig van valami ami fontosabb. 25$+játék ára 20 óráért viszont tényleg maximális lehúzás. Kb. olyan mint a társkereső oldalak: van rá igény, de marha drága. Csak annyival jobb mondjuk, hogy amíg tart a keret addig kapsz is valami szolgáltatást a pénzedért, ergo működik is valamilyen szinten.

    Én pl. ha most bevezetnék nálunk is, akkor lehet "rávetemednék" a dologra: van azért pár olyan játék ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet és annak tudatában, hogy még évekig spórolnom kell egy olyan gépre, amin egyáltalán elindulnak ez marad az egyetlen alternatíva. Ez kb. 3 címet jelent a mai állás szerint, amiket reálisan ki lehet pörgetni mondjuk 2x20 óra alatt és akkor még csak egy jobb belépő hangkártya áránál tartunk. De azzal egyetértek, hogy hosszú távon és ezen az áron tényleg kész csőd a buli. (Olyan játékról meg nem is beszélek, mint pl. az Elite vagy az X-Com, pedig azok is a listámon lennének. :( )

  • SunMount3r

    nagyúr

    Nem tudom miért van túlkomplikálva ez a VR dolog, annak egy megjelenítőnek kell lennie egy szemüvegben, kell bele egy giroszkóp és slussz-passz, spanyolviasz. :D

    [ Szerkesztve ]

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz _drk #81 üzenetére

    Egen, meg a cigi szünetekhez, minden alkalommal ki kellene lépni és a végén újra elindítani/betölteni, hogy ne ketyegjen az óra felesben. Ami mondjuk lehet még alapból egy ilyen rendszerben nem lenne annyira lassú, de mi van ha két checkpoint között jön rád, vagy egy marha nehéz bossfight után, ami után még épp nincs autó mentés stb...

    (Checkpoint s@cks... :(( :( )

    Az lenne a jó megoldás, ha "Esc"-et nyom az ember és Pause-ba rakja, akkor az se számítson bele, mert ugye az sem tiszta játékidő. :D

    [ Szerkesztve ]

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz DVlad #98 üzenetére

    Igaz, a pc-t is rá lehet kötni a tv-re szórakozáshoz, de az azért más, mint egy dedikált multimédiás eszköz, ami eleve tv-hez van rendelve.->Miben? Mi az amit a TV képernyőjén nehezebb megoldani egy PC-vel, mint egy "dedikált multi médiás eszközzel"?! TV= kijelző. Monitor=kijelző. A lag-ot most nem számítom ide, mert a "dedikált multimédiás eszköz" esetén is ugyan úgy van a TV-vel és most amúgy sem ez a kérdés... :F

    És ha nem notebook, akkor is feljebb van az 230k-nál, bőven. ->Épp, hogy lejjebb. Kb. azonos teljesítmény esetén egy notebook jóval drágább, mint egy asztali PC.

    (Amúgy én is csodálkoznék, ha 230K-ból egy mai jó közép kategórisat ki lehetne hozni, amin a mai gémek legalább FHD-n futnak High-on 30fps-el... De rég volt már, amikor figyeltem az árakat...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák