Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DVlad

    őstag

    válasz SunMount3r #99 üzenetére

    Én arra gondoltam, hogy a legtöbbeknél valószínűleg a pc-nek nem a tv a megjelenítő eszköze. Tehát ha időszakosan a játék (egyéb) célból van rákötve, majd nem. Ha viszont valaki egy tv-t használ mindenre, az a monitor, akkor persze nem igaz.

    Rossz a kiindulási pont. Egy 230k-s notebook az minden, de hightech, ez tény. Ezt felejtsük is el. Közel ennyi egy komolyabb vga, és az egyéb összetevőkről még nem is beszéltünk. A lényeg, hogy ők azt állítják (ezért írtam, hogy elméletben), hogy egy bizonyos szintű minőséget biztosítanak, ami kb. minek, milyen drága eszköznek felelne meg.

    Amúgy szerintem túlárazott önmagában az a projekt. A termék maga nem, és egy készülék tulajdonosnak is kifizethető a 10 eur/hó a geforce játékokért, amiért külön kellett eddig is fizetni.

    Engem sokkal inkább aggaszt az, hogy a kodi lejátszott benne. Pedig az elsőben már az utolsó frissítés óta kadenciahelyesen tudott lejátszani filmeket, ebben azonban nem tudom, merre lépnek, előre vagy hátra. Nálam ez egy főszempont. A legnagyobb hiányossága viszont továbbra is az optikai kimenet hiánya, na az felháborító.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák