Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz dfdfdf #30 üzenetére

    Ha nem zavar, akkor elég hamar megszokod.

    Monitornak a jobbik eset, mert ott beállítasz egy felbontást és az lesz mindenhol. Míg pl. ha tvnek használod ugyanilyen távolságról akkor ott egy gyengébb SD adás már elég zavaró lehet.

    Én 3 évig egy 27"-es LCD TV-t néztem 3.5 méterről. Nem tudtam megállapítani, hogy amit nézek az HD anyag vagy csak valami divx. Le is váltottam egy 50"-re amit viszont 2-2.5mről nézek és így pont jó.

  • priti

    addikt

    válasz dfdfdf #30 üzenetére

    Én 40" TV-t használok monitornak jóideje. Olyan minőségi LCD TV kell (plazma nem jó, mert abba beég állandóan a szellemkép, mert PC-n szinte állandóan van képrészlet, ami nem változik), aminek le tudod csökkenteni a fényerejét teljesen a menüben anélkül, hogy a képminőség romlana, külömben kiég a szemed, FullHD-s és nincs észrevehető input lag-ja. Nekem a Sony 40W4000 van, ez bevált monitornak. Kell egy magas felbontású egér is és egy olyan VGA, amivel minden megy fullHD felbontáson, mert az alap, ha 40" méretű képet nézel közelről.
    A jót könnyű megszokni, leülök egy huszoncolos monitor elé és egy vicc visszagondolni, hogy valaha 130k-t adtam egy 20"-os LCD monitorért ami 1600x1200-as felbontást tudott. Mondjuk a szövegszerkesztős melókat notin csinálom, mert én nem tudok vakon gépírni, lenézegetek a billentyűzetre és nagy képernyőn a sok fejmozgás fárasztó, de játszani nagyon faxa :K

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák