Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz mikej95 #63 üzenetére

    Összességében imo nem fog csökken a "Taxis" állások száma, sött a szinvonal emelkedésével, fix kalkulálható tarifa + nem kell attól félni lehúznak... még imo nőni is fog a forgalom és evvel a számuk. Azaz még több is lesz a "Taxis".
    A taxis társaságokra nem lesz szükség, hisz a mobil app kiváltja.

    A taxisok problémája változó, de sok helyen a verseny nem tetszik nekik vagy/és, hogy mi az, hogy más is csinálhatja, vagy/és, hogy nem jönnek hozzá mert uberes kollégák a fixen látható mi mennyibe kerül miatt tisztességes míg ha nem uber akkor simán bele lehet futni lehuzosba. Gondolj bele egy a Keletinél tevékenykedő taxis helyzetébe. Inkább várok 10percet uberesre minthogy beüljek akármelyikbe.

    ...és érdemes belegondolni, hogy ez a szisztéma hol, mennyire alkalmazható. pl egy jól müködő "oszkár, telekocsi..." esetén, holnap 6-6:30 között 182 személy menne fel BPre találkozási körzet, kirakási pont alapján lehetőségek felkínálása, csoportosítás és jééé nem egyedül megyek fel BPre hanem még hárman ülnek mellettem, mert olcsobb vagyok mindha külön mennénk, olcsobb vagyok mint a MÁV vagy BKV... és a viteldíjból kijön a benzin már jó.
    ...

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák