Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz tuser #43 üzenetére

    ezekkel a Warp-os képekkel nem tudom, mit kezdjek, de szerintem hagyjuk, betudtuk annak, hogy nem ismered a történelmet.

    "A hibákat általában javítani, végső esetben kikerülni szokás"
    egészen addig, amíg tart a support lifecycle, ahogy az lejár, egyetlen vállalat sem fog a két szép szemedért nyugdíjazott szoftvert foltozgatni. de hagyjuk, betudtuk annak, hogy nem ismered a szoftvercégek működését sem.

    "ezt add be Micikének, aki mondjuk Word5 -ben írt meg egy jegyzőkönyvet és most néz hogy a főnöknek kéne, de a méregdrága MSO visszadobja"
    azt meg add be akárkinek, hogy Micike főnöke 2010-ben egy Word 5-ös dokumentumot keres...

    "Mekkora az esélye hogy a fennt említett átlagos ms ügyfél nekiáll registryt csesztetni ?"
    átlagos MS ügyfél nem használ 21 éves szoftvert.

    "Kérlek fejtsd ki kicsit bővebben, miért is nem lenne jó - nem neked, azt tudjuk miért - ha ODT -t kérnének be ezentúl állami szinten, iskolákban, egyetemeken, ... ?"
    sehol nem írtam, hogy miért nem lenne jó. ha befejezted a fent említett témában tett tanulmányaidat, akár vissza is olvashatod, hogy pontosan azt írtam, az MS Office szempontjából tök mindegy, melyiket fogadják el, csak a hozzád hasonló kis fanboyok szemét csípné, ha a két ISO közül véletlenül nem a házikedvencetekre esne a választás.

Új hozzászólás Aktív témák