Új hozzászólás Aktív témák

  • freelancer

    tag

    válasz attila9988 #176 üzenetére

    Teves, IE7-et kihagytam Firefox-ot hasznaltam IE8-ig, mindig, ami nekem a legjobb. :)

    OFF: hadd szurjak be valamit most olvastam masik forumon, majdnem lefordultam a szekemrol, szerintem mindenki ismeri az "elkovetot"

    a viszta óta él bennem az ellenszenv , és most leírom neked részletesen , szájbarágosan , először és utoljára, hogy miért :

    az xp XP2 óta szajkózza a microsoft hog milyen fontos az új OS-re való frissítés, szándékosan a saját, de harmadik fél által megírtnak álcázott , és az interneten elterjesztett trójai férgeikkel (SASSER) vágták szándékosan első körben tönkre az SP nélküli XP-ket, szándékosan azért, hogy az emberek telepítsék fel az SP2-t
    amiben a beépített trójai megfigyelőrendszerük már Release Candidate állapotba került.

    Néhány alapos szoftverkalóz azonban kiiktatta ezeket a rendszereket, melyek nem EGY , hanem egy csoport program , .dll , registry, és még egy sor dolog együttes munkája az XP-ben, majd a kalózverziókat elterjesztették a neten.

    A Vistában már kiirthatatlanul és kernelszinten benne figyel a trójai megfigyelőrendzser 1.0 -ás verziója
    a Microsoft azért ragaszkodott volna tűzzel-vassal az elterjesztéséhez, hogy a globális cionista megfigyelőszekták által leadott megbízást teljesítse, és bármikor bárkit a világon meg lehessen figyelni.

    A kernel szintű integráció indokolja a borzalmas gépigényt, de ezenkívül még több ponton is totálisan hülyének, pancsernak nézik a Viszta felhasználóját, ideértve a DRM kernelszintű másolásvédelmi mechanizmust, és az UAC-ot amit egy kiscsoportos óvodás is ki tud kerülni egy makróval, de a látszat biztsonság kedvéért azért odarakták, hogy nesze*b*zmeg itt van örülj.

    A Windows 7-ben még tovább tökéletesítették a kernelszintű beépített trójai alrendszert (2.0) csiszoltak némileg, bár nem nagyon a gépigényén is, átalakították a kezdőcímképernyőt, és ráírták a Vista logo helyett, hogy Windows 7. A beépített trójai alrendszer egyik része a S.A.M. ( amely Security Access Management-nek állcázva, valójában Stealth Activity Monitoring) tulajdnoképpen alfa , és béta verziók formájában már a WIndows 2000 óta figyel a Windowsokban , ezekben azonban gyárilag még inaktív volt, és külső thirrd-party aktíválószoftver külső kapunyitására várt, hogy ne lehesse a Microsoftra bizonyítani a globális megfigyelést. A SAM aktivizáló third-party software-ek listája egyre bővül, vannak köztük népszerűbb szoftverek és torrenten megtalálható programok is.

    A Vistában a Microsoft eljutott arra a pontra, hogy már annyira pofátlanok hogy gyáraliag is aktív a rendszer, és ún. ethernet-delay protokollal , időeltolásos egységgel kifejezve biteket, küld titkosítva információkat, az internetszolgáltatóknál felállított, fogadó-gépre, melyben elküldi minden aktivizált gép alapvető adatait (rendszergazdajelszó, IP stb.) egy központi adatbázisba, melyben később , az IP, az előfzetői név alapján bármikor bárkit kikeresHETnek, HA szükséges, a gépébe épített backdoor-on keresztül pedig bármit kideríthetnek róla.

    Imadom ennek a fickonak a hsz-eit, mindig felviditjak a napomat, aki eloszor kitalalja ki ez a troll meghivom egy sorre, jo szorakozast :C

    OFF vege

    [ Szerkesztve ]

    Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

Új hozzászólás Aktív témák