Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz tomcat78 #118 üzenetére

    Őszintén szólva én magasról sza... teszek a pártpolitikai fröcsögésre.
    Eleve nem a prohardveren kellene az ilyet kitárgyalni, csak ha bármilyen témában érintett az állam, azonnal jön a DK kommandó és szétoffolja a topikot, moderálni meg nem merik őket, mert akkor a prohardvert lenácizza a média "szabad és független" része.

    "Nem tűnsz hülyének, ugye Te sem gondolod komolyan, hogy ezekkel jut bármire az ország. "

    Engem az egész politikából kb. az érdekel, hogy egyszerűen nincs olyan gazdasági trend, ami 2002-2010 között ne romlott volna és ami ahoz képest 2010 óta ne javult volna.
    Ha más is be tudja bizonyítani magáról, hogy képest ezt tartani, csak kevesebb korrupcióval és arroganciával, akkor áldásom rá.

    De amíg hangulatkeltésen és siránkozáson kívül nem hallani értelmes javaslatokat, és az egész ellenzéki tábor koncepciója kimerül annyiban, hogy "ezeknél bárki csak jobb lehet váááá", meg előbb nyerjük meg a választást, aztán majd kitaláljuk, hogy mi legyen, addig ne csodálkozz, ha nem változik semmi, mert az emberek igen jelentős hányadának még mindig végigfut a hátán a jéghideg verejték a gondolatra, hogy mi lenne most, ha valami ellenzéki csalamádé koalíció kormányozna a 2010 előtti gárdával az élen.

    Íme itt ez a topik, perceken belül beindult az indulati érvelés és a személyeskedés. Értelmes ötlet, javaslat, koncepció meg egy szál sem. Minden szar, meg az ellenkezője is, de olyat senkitől se hallani, hogy srácok az elmúlt 80 évhez képest ezt és ezt kéne alapjaiban megváltoztatni az oktatás struktúrájában, csak azt hallod, ami már akkor is a csapból folyt, amikor én voltam elsős, hogy "adjanak több pénzt".
    És mondok egy érdekeset: ha 2022-ben kormányváltás lenne, akkor fél évre rá ugyanazok ugyanazt mantráznák megint: adjanak több pénzt és hogy ilyen szar még sosem volt.

Új hozzászólás Aktív témák