Új hozzászólás Aktív témák

  • 2xar

    tag

    válasz Kansas #90 üzenetére

    "A fent idézett hozzászólás érvek és megfontolás helyett a mai divat szerint tele van buzzword-ökkel, mint egy random marketinganyag."

    Idézz kérlek egy buzzwordot a hozzászólásomból.
    Cserébe én is idézek a tiédből: "fail fast, fail cheap, startup-szemlélet, show stopper". Akarsz még beszélni róla hogy nem képes a divatszavakon túl érvelni? :U :C

    "A lényeg, hogy sokkal több paramétere van egy autóvezérlésnek, mint amit jelenleg elfogadható minőségben kezelni tudnak az önvezető autók."

    Mondod Te. Veled szemben pedig pár százezer mérnök és programozó azt mondja hogy "De". Én tudom kinek hiszek...

    (#97) dabadab

    "A videó alapján egyértelműnek tűnik, hogy ha a rendszerük legalább kicsit is reagál, akkor nem következik be a baleset."

    Ezzel szemben a videó alapján a vizsgálatot vezető rendőrfőnök azt nyilatkozta, hogy emberi vezető számára is nehezen lett volna elkerülhető a baleset. De senki nem mondta, hogy nem hibázott a rendszer is. Csak nem tudjuk még hogy pontosan mit és mekkorát. A végleges rendszer nem fog, ahogy sok más önvezető rendszer már most se követte volna el ezt.

    "Az Uber nem a Volvo rendszerét használja, van neki sajátja, a Volvo és az Aptiv (ők szállítják a Volvok rendszerét) elég sokat nyilatkoztak is a sajtónak, hogy nekik semmi közük a gázoláshoz."

    Jogos, ez így van. Úgy emlékeztem hogy pár hónapja mikor olvastam hogy Volvo-kat vesz az Uber, akkor a rendszert is tőlük veszik, de nem. Az saját fejlesztés, így az Ubert tényleg terheli felelősség.

    "Ne mossuk össze a Waymo meg az Uber rendszerét, ha lehet."
    Nem én vagyok aki összemossa. Én direkt linkeltem is képet róla hogy nem az Uber kocsijáról van az infó. De a vita itt már rég nem az Uber-ről szól csak. Sokan itt (akik képtelenek a logikus gondolkodásnak csak a szikrájáról is tanúbizonyságot tenni és érzelmi alapon érvelnek) az egész önvezető technológiát temetik, holott néhány év múlva majd pont ez mentheti meg az életüket, sok millió más emberéhez hasonlóan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák