Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Macika66 #9510 üzenetére

    Nekem le van tiltva a google asszisztens, ezért most nem működik. Mikor szórakoztam vele, és minden szart bekapcsolgattam, akkor a call Macika vagy a make a phonecall Macika parancsokara tárcsázott, illetve - mivel 2 sim van benne - beadta a sim választó képernyőt. Ha beállítottam volna, hogy a hívásokat mindig az egyikről csinálja, tárcsázott volna egyből. De most kipróbáltam, tényleg nem működik. Csak fázok visszakapcsolni az asszisztenst, mert minden szarral eláraszt, és gyomlálhatom megint órákig az összes historymat. (Nem mintha elhinném hogy a google valaha is kitörli).

    szerk: mondj neki annyit hogy "make a phonecall", és bead egy jogosultságos varázsló szerű valamit, ahol végigvezet miket kell hozzá bekapcsolni. Hogy hozzáférjen a kontaktokhoz.

    axlfsi - sebességre semmi különbség nincs, azt nem tudom hogy sok fájlművelet esetében aksi időben számítanak-e a plusz műveletek. Szerintem marginálisan amúgy. Én nem ezért csináltam, hanem mert egy kibaszott jó mentésem gyakorlatilag elszállt decryption errorral, és lakhattam be újra.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák