Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz axlfsi #4760 üzenetére

    Nillkinem is van, még nem raktam fel, de felraktam (megint) egy 1 dolláros üveget (direkt úgy választottam, hogy minél nagyobb legyen, közelebb a széléhez), azt kitöltögettem a folyadékkal, teljesen jó lett. Talán ha 1-1 mm maradt üvegmentes a szélekről körben.

    Felrakod pontosan az üveget, ahogy szoktad, majd a lötty adagolójának csőrét NAGYON picire vágod csak ki.
    És elindulsz vele a széleken, végighaladsz vele a teljes peremvonalon, megpróbálva egyenletesen nyomva kijuttatni belőle az anyagot, pont az éleknél.
    Óvatosan, nyomkodás nélkül akár egy pzs-vel is felitathatod az esetleges fölösleget (nem kell nagyon telenyomni a lelkét, kevés is elég.

    A folyadék tanult fizikát, azonnal törekszik a hajszálcsövességre, rohan befelé, 1-2 perc múlva már csak egy hajszálnyi határolóvonal fog látszani a szilikonos tapadás és a folyadék között.
    És akkor jön, hogy PICIT megnyomkodod (nem nagyon, mert akkor kinyomkodod a többi részből!) a határvonalat, szépen el fog az is tűnni.

    A végén érdemes nyomás nélkül a teljes előoldalt letörölni, ha még maradt az alkoholos kendőben nedvesség...

    És annyi, mosoly.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák