Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Hát szerintem ez egy nagyon félresikerült cucc... Ocsmány ahogy kinéz az meg csak tetézi a bajt hogy fejjel lefelé van a kialakítás. a kezelhetőség a pozitív hangvételű cikk ellenére szerintem borzalmas az meg csak még borzalmasabb hogy a kijelző felett van ez a tárcsás kezelőszerv.Úgy ahogy van nem tetszik az egész.Ha olyan rohadt gazdag lennék inkább vennék Vertut hiába butább(bár a legújabb azért közelsem olyan gagyi már) az legalább olyan mint egy telefon, és használni is lehet vagy valami Luna félét.Félreértések elkerülése végett: nem a Samsungot szidom, hanem a B&O-t.az előző telefonjuk is katasztrófa volt szerintem.A Samsungot most csak dícsérni tudom erre a használhatatlan szerkezetre írtak egy kiváló szoftot ez menti meg az ultragagyi kategóriától, és ráadásul nagyon korrekt tudással is megtömték a hatalmas tárhely meg a HSDPA külön öröm.Szóval kiváló Samsung munka csapnivaló B&O köntösben.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák