Új hozzászólás Aktív témák

  • pechman8

    aktív tag

    válasz XuChi #13 üzenetére

    Én is ugyan így látom. 20 éve legalább, hogy a fizikai realitás és a mesterséges intelligencia elakadt. Az amit láthatunk ezen a szinten már rég megvolt a Half-LIFE 1-ben. Az pedig 1998-ban volt. Az itt bemutatott folyadékok szimulációja is öreg , szakállas próbálkozás. De rendre eldobják ezeket a fejlesztéseket.

    Ennek oka, hogy elsősorban konzolokra írják ma a játékokat. Addig volt fejlődés még a fejleszthető PC-kre írtak elsősorban. Az húzott mindent. Ma is emlékszem meddig spóroltam a Voodoo1-es kártyámra... Az akkori fejlesztők nem féltek nagyot alkotni, majd a világ felzárkózott! És így tovább...újra és újra...

    Van azonban még egy terület amit rendre elhanyagolnak és amiért annó abbahagytam a multiplayert a CrysisWars-ral bezárólag: ez pedig A csalásszűrés.

    A Google ötlete egyáltalán nem új. Most nekik, talán nekik meg is van a hardver hozzá. Meglátjuk. Mit kezdenek vele. Minden esetre nem vagyok derűlátó mert az egész világ minden téren a 90-es évek végén át állt a minőségről a minél olcsóbban előállíthatóra... meg is van az eredménye...

    Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Új hozzászólás Aktív témák